ГОДИНА БОУЛІНГУ У ПОДАРУНОК!

УВАГА! РЦ "КАПИТАЛИСТЪ" наразі працює за графіком: з 11:00 до 23:00 Понеділок - Неділя!

Всім іменинникам РЦ «КапиталистЪ» дарує годину гри в Боулінг!

1 + 1 = 2! Сплачуйте за одну годину гри в боулінг та отримайте другу годину в подарунок, роздрукувавши подарунковий сертифікат (натиснути на кнопку «РОЗДРУКУВАТИ КУПОН"). Купон діє протягом тижня від дня Вашого народження! Якщо друга година гри припадає на час зміни тарифу, то перша година оплачується виходячи з більш дорогого тарифу! Прийдіть до нас на протязі тижня від дня вашого народження і весело проведіть час!

Бронювання доріжок: (050)222-24-24

Дана акція діє при наявності роздрукованого купона (зі штрихкодом)!
Ми працюємо, щоб Ви відпочивали!
З повагою, адміністрація РЦ «КапиталистЪ»

УВАГА! АКЦІЯ НА АКЦІЮ, А ТАКОЖ НА СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ!

РОЗДРУКУВАТИ КУПОН

Введіть номер телефону для отримання коду

Номер телефону: +38

Введіть код з СМС для отримання купона

Код із СМС

Приймаючи участь у акції,Компанія має право обробляти персональні дані про учасника безстроково.
Персональні дані оброблятимуться з метою проведення тест-драйву, виконання ініційованих Сторонами правочинів, проведення заходів прямого/непрямого, маркетингу в
т.ч. щодо моніторингу якості наданих послуг, доведення до відома учасника інформації, для задоволення потреб учасника, в т.ч. інформування про акції.
Учасник засвідчує та гарантує, що персональні дані про учасника, були надані Компанії добровільно, чим підтверджено правомірність їх отримання; надані персональні дані про
учасника є достовірними, а їх склад, обсяг, зміст відповідають вимогам законодавства. та досягнутим між Сторонами домовленостям.